MÄKLARE i Hornsbergs Strand

Franzéngatan 58
112 16 Stockholm
08-522 301 00

MÄKLARE på Kungsholmen

Norr Mälarstrand 62
112 35 Stockholm
08-522 301 00

  • Nils Ekmark

    Fastighetsmäklare läs mer 070-775 33 63 nils@karlssonuddare.se
  • Simon Lindehell

    Fastighetsmäklare läs mer 070 697 70 42 simon@karlssonuddare.se
  • Eva Lundström

    Fastighetsmäklare läs mer 070-300 09 08 eva@karlssonuddare.se
  • Lil Sandberg

    Fastighetsmäklare läs mer 070-858 34 34 lil@karlssonuddare.se
  • Madeleine Santmarie

    Fastighetsmäklare läs mer 076-942 05 00 madeleine@karlssonuddare.se
  • Mats Uddare

    Fastighetsmäklare läs mer 070-736 38 66 mats@karlssonuddare.se
  • Helena Ullhag

    Fastighetsmäklare läs mer 070 865 12 36 helena@karlssonuddare.se
  • Birgitta Sjögren

    Administrativ chef / Fastighetsmäklare läs mer 070-494 59 30 birgitta@karlssonuddare.se
  • Malin Skoglund

    Marknadsansvarig läs mer 070-628 11 51 malin@karlssonuddare.se
  • Ingrid Frygelius

    Fastighetsmäklare läs mer 070-777 02 20 ingrid@karlssonuddare.se

MÄKLARE på Lilla Essingen och Stora Essingen

Primusgatan 77
112 67 Stockholm
08-522 301 00

  • Sandra Agö Uggla

    Fastighetsmäklare läs mer 070-791 84 80 sandra@karlssonuddare.se
  • Leif Östlund

    Fastighetsmäklare läs mer 070-990 80 66 leif@karlssonuddare.se

MÄKLARE i Saltsjöbaden

Gamla Skolvägen 36
133 35 Saltsjöbaden
08-522 301 00

  • Catharina Lager Sundberg

    VD/Fastighetsmäklare läs mer 070-895 49 67 catharina@karlssonuddare.se
  • Jeanette Eriksson

    Fastighetsmäklare läs mer 073-91 71 211 jeanette@karlssonuddare.se
  • Jennifer Girhammar

    Fastighetsmäklare läs mer 076-721 76 72 jennifer@karlssonuddare.se
  • Karin Schwyzer

    Fastighetsmäklare läs mer 073-747 18 97 karin.s@karlssonuddare.se
  • Anna Strömberg

    Fastighetsmäklare läs mer 070-496 20 86 anna@karlssonuddare.se

    Kontakta mig

    Vi återkommer till dig så snart som möjligt!






    Karlsson & Uddare använder kakor för att tillhandahålla tjänster på vår webbsida och för att följa upp och analysera användningen av vår webbsida. Genom att använda vår webbplats accepterar du att kakor används. Du kan styra användningen av kakor i inställningarna i din webbläsare.